KĀZU KOORDINĒŠANA

Ja Tu pati izdarīji visus sagatavošanās darbus, tad Tavā dzīves svarīgākajā dienā esi pelnījusi atpūtu, nododot kāzu koordinēšanu profesionāļa rokās. Pasūtot šo pakalpojumu, Tu varēsi būt pārliecināta, ka viss noritēs pēc plāna. Koordinators parūpēsies par visām organizatoriskām detaļām un precīzi ievēros laiku. Kas vēl ir vajadzīgs NO STRESS kāzām?

Arī pirms koordinēšanas ir jāsagatavojas. Mēs satiekamies divas-četras nedēļas pirms kāzu dienas, un Tu nodod man visu informāciju par gaidāmajām svinībām, tostarp visu speciālistu kontaktus. Es pārbaudīšu laika plānu un ieviesīšu korekcijas, ja tādas būs nepieciešamas. Sastādīšu un izsūtīšu informatīvās vēstules visiem speciālistiem, bet kāzu priekšvakarā pārbaudīšu visu pozīciju gatavību saskaņā ar čeklisti.

 


Kāzu dienā es nodarbošos ar visiem organizatoriskiem jautājumiem:

  • kontrolēšu visus ar loģistiku saistītos pasākumus - jaunlaulāto transportēšanu, speciālistu atbraukšanu uz lokāciju;
  • atrisināšu visas problēmas, kas radīsies personālam;
  • es vadīšu banketa sagatavošanu, sākot ar zāles dekorēšanu līdz sēdvietu kartiņu salikšanai;
  • jūsu viesi jutīsies gaidīti - es atbildēšu uz visiem viņu jautājumiem un parūpēšos par viņu komfortu;
  • sekošu līdzi, lai visi plānotie pasākumi notiktu tieši pēc plāna;
  • ja radīsies negaidītas situācijas, es ne tikai varēšu ieviest korekcijas vakara programmā, bet arī atrisināt situāciju, nepiesaistot lieko uzmanību. "Koordinatora koferītī" ir viss - sākot ar matu sprādzītēm līdz nomierinošām zālēm.

Kāzu koordinatora uzdevums ir paredzēt visas grūtības, kas varētu rasties, jau iepriekš un izstrādāt to atrisināšanas plānu. Torti atveda pirms ieplānotā laika? Ziedi kāzu arkā ir sākuši novīt? Ceļa sastrēgumu dēļ jaunlaulātie ir ieradušies restorānā agrāk par viesiem? Vai Tu zini, ko darīt šādos gadījumos? Tev tas arī nav jāzina! Atstāj to manā ziņā. Protams, visu nevar iepriekš paredzēt. Taču, nepieciešamības gadījumā, es rīkošos atbilstoši apstākļiem, improvizēšu un ātri pieņemšu piemērotāko risinājumu. 


Kāzu koordinēšanas izmaksas ir sākot no 500 līdz 600 € atkarībā no svinību vietas un kāzu dienas programmas.

 

SVARĪGI! Līdz ar to, ka koordinators pieslēdzas tikai kāzu sagatavošanās beigu posmā, viņš atbild tikai par savu darbu daļu. Loģiski, ka tikai tas, kurš veica speciālistu komandas atlasi, ir atbildīgs par to pakalpojumu kvalitāti. Ja neesi pārliecināta, ka Tevis izvēlētie speciālisti visu izdarīs kvalitatīvi, tad pabrīdini par to mani, un mēs atradīsim labāko risinājumu, kā varētu izlabot šo situāciju.


   

Pasūti kāzu koordinēšanu pie manis un Tu sapratīsi, ka tā nav greznība, bet patīkama nepieciešamība.