KĀZU ORGANIZĒŠANA

Pieņemsim, ka Tu noteikti zini, kādas kāzas Tu vēlētos. Tu jau esi izvēlējusies jūsu kāzu tortes pildījumu, un kādā stilā tiks sakombinēts līgavas pušķis. Tev ir miljoniem ideju, un katrai no tām ir jātiek realizētai.

Bet varbūt Tev nav ne jausmas, ar ko lai sāk un kas galu galā sanāks. Jebkurā gadījumā tāda nopietna plāna realizācija prasa dzelzs nervus.

Bet kā būtu, ja Tev blakus būs cilvēks, kurš pārzina kāzu tirgu un orientējas dažādās niansēs? Mierīga, nesteidzīga sagatavošanās kāzām un nekāda stresa pašā kāzu dienā – tas ir reāli, ja blakus ir profesionāls kāzu organizators.

Es ar prieku atvieglošu Tev visus šos plānošanas posmus, līdz ar to padarot Tavas sapņu kāzas par reālām.

Protams, visus tehniskos momentus es izstrādāšu patstāvīgi, bet Tu varēsi tikai priecāties par rezultātu. Savukārt, tādus patīkamos brīžos kā ziedu šķirnes izvēle līgavas pušķim vai salvešu toņa izvēle galdam Tu varēsi piedalīties un izbaudīt pati.  kO TAD MĒS ĪSTI DARĪSIM?

• Iepazīšanās tikšanās mēs apspriedīsim visas svētku detaļas;

• Sastādīsim budžetu, saskaņosim paša pasākuma plānu;

• Aizbrauksim un izvēlēsimies banketa vietu;

• Izveidosim speciālistu komandu: vadītāju, fotogrāfu, operatoru, dekoratoru, konditoru, šuvēju;

• Atrisināsim līgumu, pakalpojumu sniedzēju kontroles u.c. jautājumus;

• Kopā ar dekorētājiem un floristiem izveidosim kāzu konceptu, kas atspoguļos tieši jūsu pāra individualitāti;

• Vizāžisti izveidos jūsu un līgavaiņa tēlus. 

Tālāk Tu varēsi atslābt: svinību priekšvakarā notiek gala pārbaude — tas ir mans tiešais pienākums.

Es izplānošu visu dienu precīzi līdz minūtei un sekošu līdzi, lai kāzu dienā mēs nenovirzītos no grafika. Es koordinēšu svinības no A līdz Z — sākot ar vizāžista ierašanās kontroli un beidzot ar pēdējo demontāžas darbu paveikšanu.

Viens no maniem uzdevumiem ir Tava miera saglabāšana. Mēs visu sagatavosim savlaicīgi, neko neatstājot uz pēdējo brīdi. Jau nedēļu pirms pasākuma Tu būsi droša, ka viss ir gatavs un jūs varat atpūsties ar draugiem, gaidot svētkus.

Kāzu dienā es visu laiku būšu blakus, bet mana komanda parūpēsies par to, lai jūs varētu izbaudīt viens otra, kā arī tuvinieku un draugu klātbūtni. Es garantēju, ka viss būs visaugstākajā līmenī, bet ja nu gadījumā radīsies kādi jautājumi, kas prasīs tūlītēju iejaukšanos, mana atbilde vienmēr būs: “Neuztraucies, es to atrisināšu!”


PIERAKSTĪTIES UZ PIRMO TIKŠANOS

Sargiet mīlestību, bet es sargāšu jūsu nervus!