PIRMSKĀZU KONSULTĀCIJA

Tu esi septītajās debesīs no laimes! Tu esi satraukusies, samulsusi un cerību pilna. Tavs mīļotājs ir bildinājis Tevi. Apsveicu! Tagad ir īstais laiks vērsties pie speciālista, lai sastādītu smalku rīcības plānu, padomātu par detaļām, un vispār saprastu, kas tas ir — kāzas.
Pakalpojums - pirmskāzu konsultācija - būs noderīgs ikvienai līgavai, kura ir nolēmusi patstāvīgi nodarboties ar kāzu organizēšanu, bet vēlas justies droši un nodrošināt cilvēka palīdzību, kurš labi orientējas šajā jomā.
Ir iespējami dažādi komunikāciju veidi: mēs varam satikties kafejnīcā pie kafijas tasītes, vai sarīkot prāta vētru, komunicējot attālināti. Pēc konsultācijas Tu ne vien būsi apbruņojusies ar čeklistēm ar visiem sagatavošanās punktiem, bet arī iegūsi pārliecību par to, ka Tavas kāzas būs īpašas.
Ja Tev viss ir sagatavots, un palicis ir vien pielikt punktu uz i, izvēlieties "EXPRESS" versiju. Es atbildēšu uz Taviem jautājumiem, un mēs kopā pēc saraksta pārbaudīsim, vai par visu esi parūpējusies.
"GOLD" pakalpojumu plānā ir paslēpts viss ekskluzīvākais. 2 stundu laikā Tu uzzināsi manus personīgos noslēpumus un trikus, es dalīšos ar informāciju par kāzu norises vietas izvēli un ieteikšu pārbaudītus kāzu speciālistus.

 Kas ir iekļauts versijā:

 Express

 Standart

 Silver

 Gold

 Atbildēšu uz visiem Taviem jautājumiem
 Personalizēta kāzu sagatavošanas plāna sastādīšana
 Padomi kāzu tāmes sastādīšanai un optimizēšanai
 Tava kāzu dienas plāna sastādīšana
 Aptuvenas kāzu tāmes sastādīšana
 Idejas, kā padarīt Tavas kāzas īpašas un atšķirīgas no pārējām
 Loģistikas plāna sastādīšana
 Ieteikumi kāzu norises vietas izvēlē un konkrētas vietas analīze
 Ieteikumi pārbaudītu kāzu speciālistu izvēlē un viņu kontakti
 Slepeni triki, par kuriem Tev nepastāstīs neviens kāzu organizators
 Tāmes veidne
 Detalizēta kāzu dienas plāna veidne
 Čekliste "Par ko vajag neaizmirst pirms kāzām"
 Čekliste "Par ko vajag neaizmirst kāzu dienā"
 Ilgums  30 minūtes 1 stunda 1,5 stunda 2 stundas

 Cena

 10 €

 20 €

 30 €

 50 €

Tautā bieži saka: "Katras kāzas trīs dienas slavē, trīs dienas peļ." Vai tagad saproti, no kurienes nāk šis sakāmvārds? To ir izdomājuši cilvēki, kuri nezināja par tādu pakalpojumu — pirmskāzu konsultācija. Bet gudras līgavas, rīkojot svinības, svētku dienā visu atbildību par pasākuma koordinēšanu tomēr nodod profesionālim. NO STRESS pasākumi šodien ir topā.

Vai vēlies, lai tavas kāzas atceras ar apbrīnu? Tad zvani un piesakies konsultācijai!

                                                                                  Pieteikties konsultācijai