Par mani

Mani sauc Oksana Grigorjeva un es esmu kāzu organizatore.

SAPNIS

Es atceros, kad man bija 12 gadi, man palaimējies redzēt kādas ārzemju kāzu aģentūras aizkulišu darbu. Toreiz tas atstāja uz mani tik lielu iespaidu, ka kopš tās dienas man bija sapnis – pašai organizēt kāzu svinības. Scenāriji, ielūgumu dizains, dekorācijas, pielaikošana. Te ir svarīga katra detaļa. Bet koordinatora koferītis! Tā ir mana mīlestība. Es uzskatu, ka šajā mazajā koferī tiek uzglabāts viss nepieciešamais, lai varētu glābt jebkuru, pat vissarežģītāko situāciju. Es gribēju kļūt par labāko šajā jomā. Un esmu panākusi savu! Aiz muguras ir Kāzu Biznesa skola, bet priekšā ir tikai kāzas, Tavas kāzas.

PROBLĒMA

Tikai iztēlojies: Tu apkopo, analizē, strukturē informāciju...

Bet kāzu plānošana – tas ir sarežģīts un stresa pilns process. Bieži vien līgava uz beigām nogurst tā, ka sapņo tikai par vienu: kaut šī viņas dzīves laimīgākā diena beigtos pēc iespējas ātrāk, un viņa beidzot varētu atslābt.

Un piedevām vēl radinieki ar saviem “vērtīgiem” padomiem, bez kuriem Tavas kāzas nu noteikti nevarēs iztikt.

Sanāk, ka patīkamais process sāk atgādināt gatavošanos eksāmenam – špikeri, kafija un tik un tā iepriekšējā naktī vēl nekas nav gatavs. Pat ja sāk gatavoties kāzām gadu iepriekš, tas tik un tā Tev nesniegs pārliecību, ka īstajā dienā viss notiks kā pa sviestu.

RISINĀJUMS

Visas rūpes labāk pārlikt uz profesionāļa pleciem, kurš orientējas tēmā un zina, kur pagatavos vislabāko kāzu torti, kas garšos visiem kāzu viesiem bez izņēmuma, un kurš florists uztaisīs līgavas pušķi no svaigiem ziediem un bez pārmaksas. Tagad, kad Tavas kāzas ir drošās rokās, brīvu laiku Tu vari pavadīt ar mīļoto. Un tici man, viņš novērtēs, ka Tavas “neprātīgās” idejas liks iespringt man, nevis viņam.

Bet ja nu gadījumā pasākumā notiks kāda neplānota ķibele, tad organizatora uzdevums ir to atrisināt pēc iespējas nemanāmi apkārtējo acīm. Es varēšu ne tikai ātri aizstāt pēkšņi salūzušo limuzīnu un elektrības traucējumus pārvērst par gaismas šovu, bet arī savlaicīgi atgādināšu līgavainim par gredzeniem, lai viņš no rīta tos neaizmirst.

Mans sapnis ir piepildījies – tagad es esmu labākā Kāzu Feja! Bet kāds ir Tavs sapnis? Ja Tu sapņo par pasakainām kāzām, tad mums ir pa ceļam. Šis ir mans goda uzdevums – padarīt Tavus svētkus neaizmirstamus. Vai vēlies zināt, kas ir manā koordinatora koferītī? Piesakies uz tikšanos! Es Tev pastāstīšu.