KĀ IEKĻAUTIES BUDŽETĀ

Kāzas ir dārgs pasākums. Ja pāris plāno izdevumus pats, tad daudzas detaļas paliek bez uzmanības. Tā rezultātā organizēšanas beigās budžets steidzami ir jāgriež, lai visam pietiktu.

Es pastāstīšu, kā pareizi plānot izdevumus un varbūt pat ietaupīt!

  • KĀZU ORGANIZATORS
Kāzu organizēšanas uzticēšana speciālistam ir papildus izmaksas. Bet tas ir tā vērts! Organizators palīdzēs jums izvairīties no nevajadzīgiem izdevumiem. Viņš labi pārzina kāzu tirgu, zina labākos speciālistus ar labāko cenu un var vienoties par izdevīgākiem noteikumiem.
  • KĀZU FORMĀTS
Protams, viesu skaits tieši ietekmē budžetu, tāpēc vairākas reizes padomā, vai vēlies ielūgt visas paziņas vai tikai pašus tuvākos. Ja tavs variants ir “kāzas divatā”, tad ietaupīto naudu var iztērēt medusmēnesim.

  • KĀZAS ĀRPUS SEZONAS
Kāzu rīkošana ārpus kāzu sezonas palīdzēs samazināt norises vietas izmaksas par 30–40%.
  • DARBADIENA VAI BRĪVDIENA
Organizējot kāzas darbadienā, tu ne tikai varēsi ietaupīt, bet arī dabūsi lielāku speciālistu izvēli.
  • PR VS REPUTĀCIJA
Iedomājies divus fotogrāfus. Abi ir profesionāļi savā jomā: viņi fotografē un apstrādā fotoattēlus vienā līmenī. Viens ņem par darbu 600 eiro, bet otrs - 900. Kāda atšķirība? Otrais tiek vairāk reklamēts, visi viņu pazīst un vēlas pie viņa nokļūt. Viņš iegulda reklāmā, tai ir jāatmaksājas, līdz ar to arī augstāka cena. Bet pirmais nereklamējas sociālajos tīklos, to ir grūtāk atrast, bet tam ir arī mazāk izdevumu. Attiecīgi viņa pakalpojumu cena ir zemāka. Meklē mazāk pazīstamus speciālistus, bet tos, kuriem ir labas atsauksmes.
  • DZIMTSARAKSTU NODAĻA
Ja tev ir savs fotogrāfs un operators, vari mierīgi atteikties no papildus pakalpojumiem dzimtsarakstu nodaļā.

  • BANKETU ZĀLE
Izvēlies banketu zāli, kas uzreiz ir piemērota pēc stila un krāsas, tad nāksies mazāk naudas tērēt uz tās noformēšanu.
  • DEKORS
Mazāk ziedu, vairāk sveču. Viena no vislabāk strādājošām formulām, bet tā strādās tikai ar floristu/ dekoratoru.
  • KLEITA
Parasti pēc kāzām izrādās, ka kleitu nav kur glabāt, tāpēc rodas nepieciešamība to pārdot. Iznomājot kleitu, tu ne tikai izglābi sevi no šādām problēmām, bet arī ietaupīsi naudu.
  • MAŠĪNA
Agrāk cilvēki lielījās ar braukšanu ar skaistu automašīnu un tāpēc centās izcelties un to pēc iespējas krāšņāk izrotāt. Šodien automašīna nav nekas neparasts, ar to nevienu nepārsteigsi, tāpēc nav nepieciešams to izrotāt.

Kāzas patiešām ir dārgs prieks. Bet kā visu organizēt un īstenot augstākajā līmenī, zina tikai profesionālis. Kāzu organizatora pakalpojumi ir tie izdevumi, kuri 100% atmaksāsies.