KĀ SAGAIDĪT VIESUS

Kāzu dienas plāns tiek veidots katrām kāzām individuāli. Tomēr Latvijā viens no populārākajiem scenārijiem ir:

  1. Dzimtsarakstu nodaļa
  2. Fotosesija
  3. Restorāns
Tāpēc šodien mēs izskatīsim tieši šo scenāriju.

Pēc oficiālās daļas dzimtsarakstu nodaļā, kur svinīgā atmosfērā jūs pasludinās par vīru un sievu, jūs dosieties fotografēties uz skaistu ainavu un interjeru fona.

Fotosesija ir aizraujošs pasākums jaunam pārim, taču viesi var nogurt. Tāpēc būtu labāk, ja viņi uzreiz dotos uz restorānu.

Bet kā panākt, lai viesi justos mīlēti un gaidīti? Tas ir vienkārši! Ir nepieciešams organizēt viņu satikšanu un nelielu izklaides programmu ar furšeta galdu. Galvenais ir pareizi sastādīt dienas plānu, lai viņu gaidīšana nebūtu pārāk ilga.


  • Satikšana. Viesus vajadzētu sagaidīt koordinatoram /vakara vadītājam, kurš parādīs, kurp doties un pastāstīs par turpmāko plānu.

  • Uzkodas un dzērieni. Līdz viesu ierašanās brīdim visam jābūt gatavam, galdiem jau jābūt saklātiem, un furšeta zona izcelta atsevišķi. Vieglas uzkodas, ūdens un šampanietis - pieaugušajiem. Sulas un morsi - bērniem.

  • Fotozona. Pareizi noformēta fotozona un interesanti aksesuāri ne tikai padarīs bildi interesantu, bet arī ļaus jūsu viesiem izklaidēties.

  • Viesu grāmata. Daudzi vēlēsies uzrakstīt kaut ko jauku jaunam pārim, kurš tikai sāk savu dzīvi kopā. Parūpējieties par tādu sturīti.

  • Vakara vadītāja darbs. Vadītājs iepazīs viesus, radīs omulīgu atmosfēru un organizēs pārsteiguma sagatavošanu jaunlaulātajiem: interviju ar viesiem, zibakciju vai izdomās ko citu interesantu.

Rezultātā viesi jūs sagaidīs lieliskā noskaņojumā un gatavi jautram vakaram!