KĀDAS DĀVANAS DĀVINA KĀZĀS

  • Aploksnes
Atcerieties, ka aploksnes un apsveikuma kartītes var būt dažāda lieluma, tādēļ, ja izmantojat ģimenes banku, lūdzu, ņemiet vērā, ka spraugai jābūt platam, lai varētu ielikt arī A4 formāta kartīti.

  • Apjomīgas dāvanas
Ieplānojiet iepriekš vietu lielām dāvanām. Nolieciet atsevišķu galdu, kur varēs novietot dāvanas. Būtu skaisti, ja arī šis galds būtu dekorēts kāzu stilistikā (vai vismaz pārklāts ar tīru, skaistu, izgludinātu galdautu).

  • Pudeles
Ja jūs jau iepriekš zināt, ka jums dāvinās daudz pudeļu (piemēram, ielūgumā jūs norādījāt, ka ziedu vietā labāk dāvināt vīna pudeles), tad padomājiet par to, kur tās var skaisti novietot: atsevišķā plauktā pudelēm, vīna plauktā utt.


  • Ziedi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ziedu būs daudz, tāpēc precizējiet restorānā, vai viņiem ir vāzes, cik daudz un vai jums ir jāmaksā par to izmantošanu. Ja vāzes ir par maz, tad tās var arī nomāt.

! Ja jūs negribat, lai jums dāvinātu ziedus, norādiet to ielūgumos.

‼ Ja jūs zināt, kādas dāvanas vēlaties, var sastādīt wish list un norādīt par to ielūgumā. Taču tad jānozīmē atbildīgais cilvēks, kurš ar to nodarbosies.


Taču, lai neko neaizmirstu un pilnībā izbaudītu savas kāzas, labāk vērsties pie kāzu organizatora, kurš visu iepriekš pārdomās un neko nepalaidīs garām.